Aktuelnosti

Teniski klub Haron

Turnir 2. kategorije odigran u TK Forhend u okviru kalendara Teniskog saveza Beograda

Aktuelnosti >>

Sara Mitevska (HAR) i Đorđe Šapić (FP) su osvojili OP Beograda do 12 godina, turnir 2. kategorije odigran u TK Forhend u okviru kalendara Teniskog saveza Beograda. Čestitamo!

Mia Rakić (HAR) i Viktor Višnić (WS; Cherry Sport) su finalisti. Sara je u finalu pobedila Miju 2-0, dok je Đorđe savladao Viktora 2-0. Oboje su titulu osvojili bez izgubljenog seta.

Treće mesto su osvojile Lena Katalinić (HAR) i Arina Soboleva (MAS), a kod dečaka Jovan Travica (WS; Cherry Sport) i Uroš Đorđević (WS; Cherry Sport).

Čestitamo Tennis club Haron na izvanrednom učinku njegovih takmičarki na ovom turniru, kao i Tennis Club White Star Belgrade i Cherry sport & Cherry Cup Skopje, čiji teniseri su bili sjajni na turniru!